Oto Çekici

Oto Çekici Tamir ve bakım endüstrisinde, yol yardımı ve çekme hizmetlerinde uzman ekipler her zaman önemlidir. Şirketimiz işlerinde profesyonel ve meslek sahibi insanları seçerek etkili bir usta ekip yaratmıştır. Avrupa yakasındaki ekiplerimiz gerekli trafik belgelerine sahiptir. Resmi problemleri olmayan sürücülerimiz sizin uzman çözüm ortağınızdır.

Bu bakımlı ve en yeni modeller düzenli olarak yapılır. Kurtarıcı araçlarımız arızalanırsa hemen yeni bir araç gönderebiliriz.

Hareketler Oto Çekici

İşiniz için özel seyahatlerinizde veya yaz aylarında tatil seyahatlerinizde ilk önce tehlikelere dikkat etmelisiniz. Aracınızı bir kenara park ederseniz, dörtlüleri yakmalı ve park etmelisiniz. Araca yaklaşacak kenarınız yoksa, uyarı işaretlerini görmezden gelmelisiniz. İlk yardım çantasındaki söndürücü tüpüyle söndürebileceğiniz yangınları söndürmelisiniz. Bizi arayın ve hatayı tam olarak açıklayın. En uygun kurtarma programını uygulayalım.

Çekici

Avrupa yakasındaki çekici ekiplerimiz, kurtarıcı ve yol yardımı hizmetlerinde evinize kolayca ulaşmanıza yardımcı olmak için özverili bir şekilde çalışır. Kurtarma süreçlerini güvenilir bir hizmet anlayışı ve profesyonel kadro ile tamamlıyoruz.

Categories:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

araç filomuz

yol yardım

kurtarıcı

Son yorumlar
    Tıkla Ara ‎0530 887 03 49